המרכז למשמעות

מרכז הכשרה תעסוקתי- שיקומי מוגן, אשר הוקם בשיתוף פעולה עם עמותת כוכב הצפון.

מרכז הכשרה תעסוקתי- שיקומי מוגן, אשר הוקם בשיתוף פעולה עם עמותת כוכב הצפון. המרכז משרת כ-25 משתתפים, חלקם באים מתוכניות של עמותת כוונים וחלקם מבתי הוריהם. המרכז מציע תעסוקה מגוונת ומסגרת חברתית עשירה. המשתתפים מכינים פעילויות חברתיות, מציינים מועדים חשובים וחוגגים חגים של הדתות השונות. המשתתפים יוזמים אירועי שיא פעם ברבעון, בהם הם יוצאים לפעילות חווייתית ומעשירה מחוץ למרכז.

תכניות נוספות

תוכנית בפריסה ארצית, המלווה את תהליך המעבר למגורים עצמאיים של אנשים עם מוגבלויות, הגרים בבית הוריהם או במסגרות חוץ-ביתיות ומעוניינים לחיות באופן עצמאי בקהילה. התוכנית מסייעת גם לאנשים אשר כבר גרים בקהילה אך מרגישים צורך בהתערבות מקצועית, ליווי, תיווך והכוונה.
ליווי צעירים וצעירות כבדי שמיעה וחרשים במסלול ההתנדבותי לקראת שירות משמעותי בצה"ל
המועדונית היא מקום מפגש חברתי, בו נערות ונערים רוכשים ומשפרים מיומנויות חברתיות וכישורי חיים. הפעילות במועדונית מעודדת לקיחת אחריות ועצמאות ותורמת ליכולות ניהול עצמי.
משתתפים הנכונים לאתגר ספורטיבי, צוות מחויב של מתנדבים ומגוון רחב של סוגי אופניים יוצרים יחד את מועדון רכיבת האופניים של כוונים.
מרכז הכשרה תעסוקתית בחיפה הנותן מענה לכל מכינות כוונים בחיפה (כרמל צעירים, בוגרים, אל-מוסתקבל וכו"ח).
המתנדבות והמתנדבים לשירות לאומי מחויבים לקבל הכשרה קבוצתית בנוסף ללווי הפרטני. הכשרה זו מתקיימת בתדירות של יום בשבועיים ומועברת על-ידי רכזות שירות לאומי של עמותת כוונים, בשתי קבוצות.
דילוג לתוכן